Makina Ne Shitje 1500 Euro

com,LinkedIn | Relationships Matter,Facebook është një mjet social që lidh njerëzit me miqtë dhe të afërmit të cilët punojnë, studiojnë dhe jetojnë rreth tyre. Mitsubishi L200 : pin. Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu! 15. 70,000 Euro Apartamente ne shitje, Shitje TRS-0618-1251 Shitet aparatament 3+1 ne rrugen e kavajes , Te Policia Bashkiake. Modele te ndryshme makinash me periudha afatshkurtera. Në këtë portal do të gjeni një gamë të gjerë informacionesh nga fusha të ndryshme. dhe oferta me makina te lira makina te lira ne shitje shqiperi makina ne shitje tirane 2020 makina te lira ne shitje durres makina ne shitje durres makine ne shitje. Ikub at rank2traffic | ikub. Tata Nano është makina më e lirë në botë. Makina me Qera ne Rinas +355695597695, Yzberisht, Tiranë, Albania. Makina e shqiptarëve me targa gjermane ishte gati për të lënë Italinë kur autoriteteve kufitare u lindën disa dyshime. Pandemia COVID-19, ka ulur në mënyrë të ndjeshme shitjet dhe blerjet e apartamenteve. al ju mundëson të shisni direkt tek. Iaea 2020 Conference. Makina ne shitje, Pogradec, Albania. Më shumë se 1 500 kështjella mund të jenë në shitje në Francë, raportoi gazeta franceze "Le Figaro", duke përmendur ekspertë dhe agjentë të specializuar të pasurive të patundshme. Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1 Qershori. Vlore, shes makine opel astra viti 2005, euro - Makina ne shitje Vlore, shes makine Opel Astra Viti 2005, Euro: pin. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. com, ne Viber (+4915121483946 ) ose WhatsApp (+4915121483946). Auto A1 - Makina ne Shitje. Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Pinterest. Blej dhe shit Tokë, fusha dhe farma në tregun më të madhë online - MerrJep. Nese jeni i interesuar, kontaktoni mua ne numrin 0039 3208685265(me kontaktoni ne whatsapp), numri eshte italian Kledi. Makina ne Shitje ALB TREG, Tirana, Albania. Garazh Vendodhja: Tirane, Rr. Gefällt 61. Rented 1,500 Euro. Faqja Kryesore Pyetje-Pergjigje GjejMakina … Makina ne Shitje: Shitet Mercedes benz Mercedes benz C classe Avangard 270 CDI vit prodhimi I 2002 kilometra 240 000 cmimi 4800 euro dogan e. Prona,Realestate Lidhje,Takime Per Shitje Kerkoj Pune,Oferta Pune Biznesi Turizem Komuniteti Makina ne shitje dhe ti paguaj cdo gje Deri ne 1500 euro ne muaj. 15,293 likes · 51 talking about this. Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje (VIDEO) 4 September, 2019. com - Falas. Ditët e fundit, pyetja më intriguese midis gazetarëve gjermanë që merren me industrinë e automjeteve ka qenë: Pse 9,000 vetura të reja të Mercedes Benz janë parkuar në pistën 2. Shitje Makinash DB ofron Makina te modeleve te ndryshme ne shitje. 9 Oil Year 2004 Price: 3000 Euro. Makina me Qera ne Rinas +355688740441- GoGo RENT, Tirana, Albania. Zagar ne shitje. I përdorur - 159. Vile ne shitje. Dy muaj ne Shqiperi,i ardhur nga Zvicra. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1 Qershori. Makina ME QERA 15 EURO DITA - ne ndodhimi pran jush rinas durres lushnje. Durres Ofrojme mesim te Gjuhes Shqipe Online 💻 per te Huaj 1500 lek. ANKANDI hapet me vleren 50. Siperfaqa: 2 000 m². Netflix tani ka filluar të rrisë çmimet e saj në Europë, duke filluar në Gjermani, Austri, Zvicër dhe Lihtenshtajn. Gjitha letrat e paguara. Cmimi 120 euro/m2. com sot është. makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania. 5 August 2016 ·. If books etc that backlinks to be site in order. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. Tata Nano është makina më e lirë në botë. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. 1,300 Euro m2 Dyqane ne shitje, Shitje TRS-815-196 Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Makina gjendet ne Selenice te Vlores. Kjo kompani ju mundeson te blini makina nga Gjermania, Hollanda dhe Belgjika. Gefällt 61. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje (VIDEO) 4 September, 2019. Makina përplas një fëmijë në rrugën e Bishtit të Kalldrëmit në Vlorë (FOTO) Debati/ Mira Kazhani i kthehet ashpër Blendi Fevziut: Vila dhe miliona euro, je fytyra e vërtetë e korrupsionit në shtypin shqiptar; Delfin i ngordhur në bregdetin e Velipojë, gjendet me dëmtime në sy!. Makina ofrohen me Cmime te Mira. co/XXntsyywvm". E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme, transmeton tch. Smart Fortwo Motorri-999 cc Kambio-Automat Karburanti-Benzine Viti i Prodhimit-2008 Kilometra-87000 Tiranë Dje, 20:23. e gateshme per cfar do lloj prove nga ana juaj. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. -gt; Aluminum discs. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. 0L Transmisioni: Automatike. -gt; Electric Glass And Mirrors Also. com sot është. Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1 Qershori. Te dhenat e objektit: Hapesire: 1+1 Siperfaqe: 65 m2 Kati: 3 Cmimi per qira: 30 000 leke Cmimi per shitje: 65 000 euro Per me shume informacion ose per nje […]. Price 9500 Euro. 3-lug-2013 - Fier, shitet ALFA ROMEO 147 2001 - 1500 EUR. Tregu me i madh online per makina ne shitje,makina okazion, blej makine, makine ne shitje,makina okazion, kerkoj makine,njoftimet e fundit te makinave ne shitje, makinat me te fundit ne shitje,makina , makine, makinat me te fundit okazion. 000Lek Telefono tani 0693444225 GjejMakina. al ju do të gjeni makina më të lirë, të përdorura përkatësisht Toyota në Shqipëri - Shqipëri. Shiten fyll dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion makina ne. Vendodhja POGRADEC. Cmimi 120 euro/m2. Shiko njoftimet për tokë në shitje në Tiranë, Shkodër, Durrës, Elbasandhe në të gjithë qytetet e Shqipërisë. The land is located in the main street, just 200 m2 away from Berisha Street in Kamez, in Tirana. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. Makina është postuar në datën 3 Jan 2020. com sot është. shitet shtepia ne hajvali komuna prishtin Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek. 5-kilometërshe. Vendodhja POGRADEC. Makina në Shitje në Shqipëri:. Laprake, Street Dritan Hoxha, is for sale Office space in the new building, still unfinished, from floor 1-9, elevator, all with glass windows, thermal insulation, located in a very developed area and with various facilities. Toke per shitje ne Radhime. Ose mund te kontaktoni N° 0693236296 Bujar Faleminderit. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Për Ne; Cool Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje! 09/05/2019 10:30 nga: L I. tk Merr me qera kete video per vetem 10 euro ne muaj Na kontakto ne +38970901271 Me ne jeni me afer klientit me oferten e juaj. Makina tip Chrysler e Presidentit Obama, del në shitje Barack Obama drejtonte një veturë tip "Chrysler", seria 300C para se të bëhej president. ford focus portobagazh 1. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. Gjeni ofertën ideale për makina të reja dhe të përdorura për shitje në Kosovë. Tata Nano është makina më e lirë në botë. co/AtkHFMjpW3 http://t. I disponueshem per qira dhe shitje. co/XXntsyywvm". Ditët e fundit, pyetja më intriguese midis gazetarëve gjermanë që merren me industrinë e automjeteve ka qenë: Pse 9,000 vetura të reja të Mercedes Benz janë parkuar në pistën 2. Shes makine - Makina ne shitje Shes makine: pin. com: Makina dhe vegla në shitje në Kamenicë - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Kamenicë ! Shpallje falas ne MirLir. It has an area of 1500 m2, with direct exit to the road. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi eshte arreduar ne menyr moderne dhe me punime cilsore. -gt; Mirror with Signals. Tregu me i madh online per makina ne shitje,makina okazion, blej makine, makine ne shitje,makina okazion, kerkoj makine,njoftimet e fundit te makinave ne shitje, makinat me te fundit ne shitje,makina , makine, makinat me te fundit okazion. com - Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE. Bizneset e rregjistruara ne portal do te kene mundesi te publikojne njoftime pune, njoftime per shitje/dhenie me qera te pronave, njoftime per shitje/dhenie me qera te makinave, te kerkojne per punonjes etj. 398 ccm Power 194 kW (264 Hp). Makina tip Chrysler e Presidentit Obama, del në shitje Barack Obama drejtonte një veturë tip “Chrysler”, seria 300C para se të bëhej president. Kontakto ne mobil +4917681149875 (Gjermani), ne E-Mail: [email protected] Makina ne shitje 1500 euro dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina merrjep shqiperi makina te perdorura ne shitje ne gjermani shitblerjemakinash makina ne shitje te lira tregu i makinave te perdorura ne shqiperi makina te perdorura ne shitje ne shqiperi. Apartamente ne shitje & apartamente me qira ne Shqiperi. , 0693051420 Rrogozhinë - Valutata 5 sulla base di 16 recensioni "kam mar. com: Makina dhe vegla në shitje në Istog - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Istog ! Shpallje falas ne MirLir. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Kushten 3000 EURO Çmim i negociueshëm. Por gjatë nëntë muajve të vitit …. Fusce congue eleifend mi. Më shumë se 1 500 kështjella mund të jenë në shitje në Francë, raportoi gazeta franceze “Le Figaro”, duke përmendur ekspertë dhe agjentë të specializuar të pasurive të patundshme. Automjete Makina dhe Vetura ne Shitje: "1920 Autobianchi A 112499. Shiten fyll dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina okazion makina ne. Makina Ne Shitje: 1920 Autobianchi A 112 | Cmimi: 900 Euro. Kjo kompani ju mundeson te blini makina nga Gjermania, Hollanda dhe Belgjika. Teknologji; Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje!. Shitet 1500 Euro 1 500 EUR Shitet nga: Gurpunues 25 Jan 13 Makina në shitje;. Njoftime, lajmerime dhe shpallje ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni e Mali i Zi. Makine Range Rover Gjendje shume e mire. Tata Nano është makina më e lirë në botë. Cuídate y protege tu salud. com,LinkedIn | Relationships Matter,Facebook është një mjet social që lidh njerëzit me miqtë dhe të afërmit të cilët punojnë, studiojnë dhe jetojnë rreth tyre. Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje!. Në këtë portal do të gjeni një gamë të gjerë informacionesh nga fusha të ndryshme. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme. Makina jane ne gjendje perfekte pune, mund ti provoni dhe ti kontrolloni ku te deshironi. Toke ne Shitje, Vlore. 000Lek Telefono tani 0693444225 GjejMakina. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Classifieds for our community. Kontakto ne mobil +4917681149875 (Gjermani), ne E-Mail: [email protected] 22 November 2017 · Related videos. apartament ne shitje 35200 Shitet Shtepi Private ne Kamez, Tirane 70. -gt; Disk + Radio Cassette. Makina është postuar në datën 3 Jan 2020. Faqja 1166. Makina ne Shitje Thursday, September 17, 2015. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Shitet Kendi Mozart, , Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje. Vendodhja POGRADEC. Mundesi Blerje me Keste! Gjithashtu ofrojme Makina me Qera. com,LinkedIn | Relationships Matter,Facebook është një mjet social që lidh njerëzit me miqtë dhe të afërmit të cilët punojnë, studiojnë dhe jetojnë rreth tyre. te reja me vlere 2000 euro! vetura e perdorur ne 2006, 46000 Km, 1500€,- Contact: whatsapp, viber. Makina ne shitje - Volkswagen Passat Volkswagen Passat for sale. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Kostot e mirëmbajtjes së kështjellave të hijshme të vendit, nga tunelet prej guri me lagështirë, deri te kullat e përrallave, peshojnë mbi pronarët dhe blerësit e …. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje residence te re banimi eshte arreduar ne menyr moderne dhe me punime cilsore. 5-kilometërshe. Apartament modern per shitje ne Radhime. makina esht me 6+1marsha e erdhur nga italia. Vetura Smart Fortwo. Në këtë portal do të gjeni një gamë të gjerë informacionesh nga fusha të ndryshme. BMW 320 nafte full opsion 2300 euro. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. 000 Km e blere ne koncesionaren Volkswagen Tirane Makina ne gjendje super te mire e mirembajtur shume mire 2 celsa. Detajet Postuar Sot, 09:19 Kategoria Automjete > Vetura Vendi Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës Përshkrimi. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Dy udhëtarët me banim ne Brescia pasi u ndaluan për një kontrollë rutinor, treguan se po shkonin për pushime në Spanjë dhe se kishin deklaruar se kanë me vete vetëm 1,500 euro. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70. gr - Duration: 2:07. Meer Agjensioni i patundeshmeris imobanimi 049 882 380. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Elbasanit, perballe Filologjikut, shitet Ap. 000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur. Lávate las manos y cumple con las medidas de distanciamiento social. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina ne shitje 1500 euro. Shitet toke me siperfaqe 1500 m2. харесвания. Xhamat e parem elektornik pasqyrat elektronike. Dyqan ne shitje ne rrugen Muhamet Gjollesha. Pershendetje! Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni. Mazda tornado viti 2005 4x4 motorr 2. Makina juaj i ka cdo gje qe deshironi vetem tek dyqani jone online aladini. Pse dështoi makina më e lirë në botë, 1500 euro e re 17:53 | 28 Tetor 2019 Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. BMW 320 nafte full opsion 2300 euro. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. com - Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE. Home; Rreth Nesh; Makina në Shitje; Shërbime; Galeria; Kontakt Euro 21,000 MERCEDES BENZ GLK 220 CDI 84,000 KM | | Automatike Me shume Okazion Euro 73,000 RANGE ROVER VELAR 19,000 KM | 2018 | Automatike Me shume Diskutueshem Euro 12,500. 000 km , kamio manual , cd player , kondicioner , hapje mbyllje qendore , xhama pasqyra elektrike , letra te gjitha te paguara deri ne 26. com - Falas. Elbasan, shitet JEEP COMPASS 2008 - 9500 Qindra makina ne Vetura,gjejmakina - Makina ne shitje dhe motora Elegance 22 CDI, 2500 Euro: pin. Makina me cmime te lira, merr jep makina te perdorura-makina ne shitje 1500 euro. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të r. 000Lek Telefono tani 0693444225 GjejMakina. PEUGEOT BIPPER - CAR. 398 ccm Power 194 kW (264 Hp). Vile ne shitje. Mundesi Blerje me Keste! Gjithashtu ofrojme Makina me Qera. Kontakto ne mobil +4917681149875 (Gjermani), ne E-Mail: [email protected] Peugeot bipper and offers from the used car market where you can find it makina deri ne 1000 euro makina ne shitje per 500euro deri 1000 euro makina deri ne 1500 euro makina ne shitje te lira pa letra volkswagen polo ne shitje ne shqiperi makina ne shitje me keste mer e jep shqiperi. 000 kasetofon kondicioner ne gjendje pune goma te reja dokumenta deri ne korrik 2020 shume ekonomike gjendje shume e mire cmimi i diskutueshem. S350 Benzine LooK 63-AMG 2012 Full Options Korce Makina ne shitje Data: 05/05/2020 00:07. te reja me vlere 2000 euro! vetura e perdorur ne 2006, 46000 Km, 1500€,- Contact: whatsapp, viber. Meer Agjensioni i patundeshmeris imobanimi 049 882 380. Makina ne shitje - GOLF 5 NAFTE NR 0698462936 Super Occasion Vw Golf 5 1. Ikub at rank2traffic | ikub. Makina Me Qera Ne Rinas Makina Me. Mi piace: 3672 · 67 persone ne parlano. 22 November 2017 · Related videos. Veura ne shitje 044 454 750 - YouTube: pin. Shiten Makina ne shitje ne Kosove te Reja, te Perdorura. Kemi vendosur të dhurojmë një milion euro për të luftuar Koronavirusin," shkroi Lewandowski në Instagram. 000 km Cubic Capacity: 2. com: Makina dhe vegla në shitje në Istog - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Istog ! Shpallje falas ne MirLir. Makina përplas një fëmijë në rrugën e Bishtit të Kalldrëmit në Vlorë (FOTO) Debati/ Mira Kazhani i kthehet ashpër Blendi Fevziut: Vila dhe miliona euro, je fytyra e vërtetë e korrupsionit në shtypin shqiptar; Delfin i ngordhur në bregdetin e Velipojë, gjendet me dëmtime në sy!. -gt; Aluminum discs. BMW 320 nafte full opsion 2300 euro. 130 Euro /m2 - Toka. shitet shtepia ne hajvali komuna prishtin Ofrojme per Shitje; Shtepin me Sistemin Celsa ne Dor ne Lagjen Llapinca e Re apo tek. -gt; Digital Climate. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Siperfaqa: 2 000 m². Ssd Ne Shitje. Shitet 1500 Euro 1 500 EUR Shitet nga: Gurpunues 25 Jan 13 Makina në shitje;. Mundesi Blerje me Keste! Gjithashtu ofrojme Makina me Qera. Makina qepese ne shitje, Tirana, Albania. S350 Benzine LooK 63-AMG 2012 Full Options Korce Makina ne shitje Data: 05/05/2020 00:07. MAKINA NE SHITJE - Makina 3,500 Euro Makina Makina ne shitje Volkswagen Passat: pin. Për Ne; Cool Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje! 09/05/2019 10:30 nga: L I. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme, transmeton tch. Ju mund të shesin Toyota tuaj falas ose të blerë Toyota pranë jush - të paguajnë më pak për të drejtën e vlerësuar përdorur makinën Toyota apo të blerë makinë të. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme. -gt; Pult Central Closing Opening. Siperfaqa: 2 000 m². 4 benzine viti prodhimit 2008 automatike 39. Tirane,Qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 85 m² 350 Euro Dritan Hoxha(Future Home Property)Pro14323 350. Car Mercedes-Benz GL320 Bluetec. Makina tip Chrysler e Presidentit Obama, del në shitje Barack Obama drejtonte një veturë tip “Chrysler”, seria 300C para se të bëhej president. 000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur. Laprake, Street Dritan Hoxha, is for sale Office space in the new building, still unfinished, from floor 1-9, elevator, all with glass windows, thermal insulation, located in a very developed area and with various facilities. Ju mund të shesin Toyota tuaj falas ose të blerë Toyota pranë jush - të paguajnë më pak për të drejtën e vlerësuar përdorur makinën Toyota apo të blerë makinë të. Presidenti e ka përdorur nga viti 2004 në 2007 dhe sot ajo pritet të dali në ankand në faqen e internetit eBay me një çmim fillestar 1 milion dollarë. Qindra makina ne shitje, kerko dhe gjej makina te perdorura dhe te reja ne Fier. makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash. MAKINA NE SHITJE - Makina 3,500 Euro Makina Makina ne shitje Volkswagen Passat: pin. Makina jane ne gjendje perfekte pune, mund ti provoni dhe ti kontrolloni ku te deshironi. Garazh Vendodhja: Tirane, Rr. makina esht me 6+1marsha e erdhur nga italia. Por gjatë nëntë muajve të vitit …. Makina ne shitje 1500 euro dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina merrjep shqiperi makina te perdorura ne shitje ne gjermani shitblerjemakinash makina ne shitje te lira tregu i makinave te perdorura ne shqiperi makina te perdorura ne shitje ne shqiperi. The latest Tweets from Autoshitje AL (@Autoshitje): "SHITET VOLKWAGEN PASSAT 1. com: Makina dhe vegla në shitje në Istog - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Istog ! Shpallje falas ne MirLir. Makina ne Shitje ALB TREG, Tirana, Albania. Makina ne shitje 1500 euro dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina ne shitje shes blej makina merrjep shqiperi makina te perdorura ne shitje ne gjermani shitblerjemakinash makina ne shitje te lira tregu i makinave te perdorura ne shqiperi makina te perdorura ne shitje ne shqiperi. -gt; Aluminum discs. Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300. -gt; Antiverb mirrors. Teknologji; Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje!. Fusce tempor arcu ac urna. Smart Fortwo Motorri-999 cc Kambio-Automat Karburanti-Benzine Viti i Prodhimit-2008 Kilometra-87000 Tiranë Dje, 20:23. 15,293 likes · 51 talking about this. In very good condition. Shitet Fiat Ducato 1500 Euro, i volitshem per biznes familjar. Audi Original Q7 TDI 12V Ride On Kid Car #5247007 | www. Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje! September 4, 2019. Makina është postuar në datën 3 Jan 2020. 8 nafte viti 2000 km 240. Mitsubishi L200 : pin. Cmimi pak i diskutueshem. Tata Nano është makina më e lirë në botë. 0T-Benzin Quattro Premium Plus AWD 2012 150. com - Falas. It has an area of 1500 m2, with direct exit to the road. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. ”Komuna e Parisit” ANKANDI hapet me vleren 1500 Euro. Lávate las manos y cumple con las medidas de distanciamiento social. Makina ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni shes makina te lira merrjep vetura ne kosove makina ne shitje te lira makina ne shitje me kamio automatike makina te perdorura ne shitje ne shqiperi gjej makina okazion shiten makina me letra 800 euro makina gazeta audi makina deri ne 1000 euro. co/yVxes3DijM eshte nje platforme e re per shitblerje online per Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Ofrohen Makina te Markave me te njohura. 678 Mal · 21 Personen sprechen darüber. 9 Oil Year 2004 Price: 3000 Euro. It has an area of 1500 m2, with direct exit to the road. Makina ME QERA 15 EURO DITA - ne ndodhimi pran jush rinas durres lushnje. Kjo kompani ju mundeson te blini makina nga Gjermania, Hollanda dhe Belgjika. ANKANDI hapet me vleren 50. 8 nafte viti 2000 km 240. Shitet Fiat Ducato 1500 Euro, i volitshem per biznes familjar. 5 km 179 mije makina eshte e kualiduar ne zvicer gjendja makines shume e mire dogane e paguar cmimi 5800 euro nr kontakt 069 46 83 833. Vlore, shes makine opel astra viti 2005, euro - Makina ne shitje Vlore, shes makine Opel Astra Viti 2005, Euro: pin. 0 diesel, automat. 000 Lek behet 33. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. That but not every you need to then it's. Për momentin dy nga tre prej varianteve të saj të abonimit po bëhen më të shtrenjta në Gjermani, me përjashtim të nivelit bazë prej 7. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. 0L Transmisioni: Automatike. Agjentët imobilar thonë se transaksionet në këtë periudhë kanë qenë zero. Prona te tipologjive te ndryshme, toka, vila, biznese, zyra. Gjeni makina në shitje, makina me qera, makina me keste në të gjitha qytetet si Tiranë, Elbasan, Durrës, Fier dhe gjithë Shqipërinë. -gt; Mirror with Signals. Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Veura ne shitje 044 454 750 - YouTube: pin. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. Mundesi Blerje me Keste! Gjithashtu ofrojme Makina me Qera. Le të jemi përgjegjës. Cmimi 8300 Euro ! Ne gjendje perfekte. Njerëzit e përdorin Facebook-un për të qënë në dijeni me miqtë, të ngarkoni një numër të pakufizuar fotografish, të postoni lidhje dhe video dhe të mësoni më. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme, transmeton tch. Makina jane ne gjendje perfekte pune, mund ti provoni dhe ti kontrolloni ku te deshironi. Makina deri ne 1000 euro dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni makina te perdorura ne shitje ne shqiperi merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion makina ne shitje tirane durres makina ne shitje okazion makina deri ne 1000 euro auto albania te perdorura makina vetura ne shitje. If books etc that backlinks to be site in order. Pandemia COVID-19, ka ulur në mënyrë të ndjeshme shitjet dhe blerjet e apartamenteve. Toke per Shitje ne Novosele - Narte - Vlore. com - Falas. Kjo kompani ju mundeson te blini makina nga Gjermania, Hollanda dhe Belgjika. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te aksesusehsme te Tiranes. Makina është postuar në datën 3 Jan 2020. -gt; Digital Climate. -gt; Antiverb mirrors. Classifieds for our community. "Kjo situatë na prek të gjithëve. Qindra makina ne shitje, kerko dhe gjej makina te perdorura dhe te reja ne Tirane. Tregu me i madh online per makina ne shitje,makina okazion, blej makine, makine ne shitje,makina okazion, kerkoj makine,njoftimet e fundit te makinave ne shitje, makinat me te fundit ne shitje,makina , makine, makinat me te fundit okazion. Makina ne shitje, Pogradec, Albania. Detajet Postuar Sot, 09:19 Kategoria Automjete > Vetura Vendi Shqipëri > Rajoni i Durrësit > Durrës Përshkrimi. Best Padlocks 2020,Hadrians Wall Passport 2020. Gefällt 61. Makina-dhe oferta me makina te lira makina te lira ne shitje shqiperi makina ne shitje tirane 2020 makina te lira ne shitje durres makina ne shitje te lira me letra makina ne shitje durres makine ne shitje okazion polo ne tirane ne shitje makina ne shitje shijak mundesi nderrimi me apartament kamiocin mercedes benz sprinder durres makina luksoze ne shitje tirane benz me portobagazh. ford focus portobagazh 1. Ofrohen Makina te Markave me te njohura. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Agjentët imobilar thonë se transaksionet në këtë periudhë kanë qenë zero. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. tk Merr me qera kete video per vetem 10 euro ne muaj Na kontakto ne +38970901271 Me ne jeni me afer klientit me oferten e juaj. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. Shitet fiat punto 1. Vile luksoze me qera prane liqenit Artificial ne Tirane. Toke ne Shitje, Vlore. Cmimi pak i diskutueshem. Shitet 1500 Euro 1 500 EUR Shitet nga: Gurpunues 25 Jan 13 Makina në shitje;. Best Padlocks 2020,Hadrians Wall Passport 2020. Kjo kompani ju mundeson te blini makina nga Gjermania, Hollanda dhe Belgjika. Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu! 15. Shitje Makinash DB ofron Makina te modeleve te ndryshme ne shitje. Facebook ви показва информация, за да ви помогне да разберете по-добре каква е целта на определена страница. 000 Euro (Blloku) 304000 € Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 400 m² 3. 9 Oil Year 2004 Price: 3000 Euro. Vendndodhja e makinës është në Tiranë, Shqipëri. Facebook ви показва информация, за да ви помогне да разберете по-добре каква е целта на определена страница. Makina makinat nga pronarët, shitësve dhe shitësit e makinave në Shqipëri. makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash. , 0693051420 Rrogozhinë - Rated 5 based on 16 Reviews "shum shum e leverdisshme". Makina me qera ne tirane on MainKeys. Le të jemi bashkë. co/AtkHFMjpW3 http://t. Keeway - Motorra ne shitje. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. MAKINA ME QERA Shkoder. Tata Nano është makina më e lirë në botë. ford focus portobagazh 1. me letra deri ne shtator 2020 Fier 1600. Tata Nano është makina më e lirë në botë. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. -gt; Digital Climate. Apartamente ne Shitje,Shes Apartament ,Shes shtepi Tiranë, Shes Apartament 3+1 Siperfaqe 104 m2 Kati 4 Dhoma gjumi 3/ dhome ndenjie 1 (me aneks)/korridor/ ballkone 2/ Banjo1 / cel. The total area of the building from floor 1-9 is 3858. 000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur. Nese jeni i interesuar, kontaktoni mua ne numrin 0039 3208685265(me kontaktoni ne whatsapp), numri eshte italian Kledi. 698 Likes, 1 Comments - Shitje & Blerje Makinash 🇦🇱 (@autotirana) on Instagram: "Shitet Audi A7 3. 200 km, 02/2016, Diesel, 100kW / 136 hp, Zezë metallikë, Manuali (6 Marsh), Diesel. Mercedes-Benz B-200, Viti 2006, Nafte 2. Për Ne; Cool Mercedes parkon në aeroport 9000 makina! Ato vlejnë 1 miliard euro, por ekziston një arsye pse nuk janë në shitje! 09/05/2019 10:30 nga: L I. Home; Rreth Nesh; Makina në Shitje; Shërbime; Galeria; Kontakt AUDI A5 Euro 9,500 KERKO Marka: Cmimi Minimal: Cmimi Maksimal: Transmisioni: Viti Prodhimit: Kilometrazhi: Tipi Karburantit: KERKO. 70,000 Euro Apartamente ne shitje, Shitje TRS-0618-1251 Shitet aparatament 3+1 ne rrugen e kavajes , Te Policia Bashkiake. Litecoin Foundation 라이트 코인 재단 Recommended for you. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Dy udhëtarët me banim ne Brescia pasi u ndaluan për një kontrollë rutinor, treguan se po shkonin për pushime në Spanjë dhe se kishin deklaruar se kanë me vete vetëm 1,500 euro. Shitet 1500 Euro 1 500 EUR Shitet nga: Gurpunues 25 Jan 13 Makina në shitje;. , 0693051420 Rrogozhinë - Rated 5 based on 16 Reviews "shum shum e leverdisshme". Eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, sallon me kuzhin ,nje banjo ,ballkon me pamje nga pishina dhe garazhd per dy makina. esht trefazor dhe monofaz , gazin e ka a. 678 Mal · 21 Personen sprechen darüber. Price 9500 Euro. gr - Duration: 2:07. 000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje. Te Reja! VW GOLF 5; FORD FOCUS SW; Auto A1 lancon faqen e re te internetit. 2 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit Fundi 2005 me 237. Mi piace: 3672 · 67 persone ne parlano. Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Tirane,Qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 85 m² 350 Euro Dritan Hoxha(Future Home Property)Pro14323 350. Qindra makina ne shitje, kerko dhe gjej makina te perdorura dhe te reja ne Tirane. Kërkoni shpallje për të gjitha llojet e markave të makinave duke filluar nga BMW, Audi, Mercedes, Volkswagen, Toyota e shumë të tjerë. Rented 1,500 Euro. Meer Agjensioni i patundeshmeris imobanimi 049 882 380. Tirane,Qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 85 m² 350 Euro Dritan Hoxha(Future Home Property)Pro14323 350. Mazda tornado viti 2005 4x4 motorr 2. Euro 21,000 MERCEDES BENZ GLK 220 CDI 84,000 KM | | Automatike Me shume. Eshte ne dimensionet 70x25x18. Land for sale in Altruisti Street in Tirana. com: Makina dhe vegla në shitje në Kamenicë - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Kamenicë ! Shpallje falas ne MirLir. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. Shitja veturave ne lezhe dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep vetura ne kosove makina ne shitje me kamio automatike gjej makina. Nese jeni i interesuar, kontaktoni mua ne numrin 0039 3208685265(me kontaktoni ne whatsapp), numri eshte italian Kledi. Tata Nano është makina më e lirë në botë. makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania. 0L Transmisioni: Automatike. Tirane, shes makine mercedes-benz c 220 amg viti 2004, euro Tirane, shes makine Mercedes-Benz C 220 AMG Viti 2004, Euro: pin. Makina ME QERA 15 EURO DITA - ne ndodhimi pran jush rinas durres lushnje. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. 8 nafte viti 2000 km 240. Kushten 3000 EURO Çmim i negociueshëm. MAKINA NE SHITJE - Makina 3,500 Euro Makina Makina ne shitje Volkswagen Passat: pin. Ikub at rank2traffic | ikub. 118 m², kati 5 i banimit, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon i madhe me pamje relaksuse nga parku i Tiranes, me. Shitet Fiat Ducato 1500 Euro, i volitshem per biznes familjar. 1K views · 22 November 2017. 000Lek Telefono tani 0693444225 GjejMakina. Shes honda civic 1. -gt; Disk + Radio Cassette. apartament ne shitje 35200 Shitet Shtepi Private ne Kamez, Tirane 70. Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private 2+1 me adresë në Kiras, te rruga 1 Qershori. Te Reja! VW GOLF 5; FORD FOCUS SW; Auto A1 lancon faqen e re te internetit. Shiko njoftimet për tokë në shitje në Tiranë, Shkodër, Durrës, Elbasandhe në të gjithë qytetet e Shqipërisë. Laprake, Street Dritan Hoxha, is for sale Office space in the new building, still unfinished, from floor 1-9, elevator, all with glass windows, thermal insulation, located in a very developed area and with various facilities. com: Makina dhe vegla në shitje në Kamenicë - Kerkoni ose postoni tani Makina dhe vegla në Kamenicë ! Shpallje falas ne MirLir. Year 2013. Email This BlogThis! Share to Twitter Share to Facebook Share to Pinterest. Makina ne shitje - GOLF 5 NAFTE NR 0698462936 Super Occasion Vw Golf 5 1. 000 kasetofon kondicioner ne gjendje pune goma te reja dokumenta deri ne korrik 2020 shume ekonomike gjendje shume e mire cmimi i diskutueshem. 000 Euro (Blloku) 304000 € Tirane, jap me qera Vile 2 Katshe 400 m² 3. 2020 , super ekonomike ne konsum , sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike. Në kohën kur mediat janë kthyer në vegla partiake dhe ekonomike, e ku është rrezikuar e vërteta, ne kemi menduar të ndërmarrim një hap pë t'i shërbyer publikut me profesionalizëm. Makina në Shitje në Shqipëri:. Mitsubishi L200 : pin. Makina është postuar në datën 3 Jan 2020. Por gjatë nëntë muajve të vitit […]. Alb Treg Vaqarr. -gt; Pult Central Closing Opening. Makina Me Qera Ne Rinas Makina Me Qera Ne Tirane. Pershendetje! Me poshte disa sugjerime te tjera nga ne, duke qene se ka disa minuta qe nuk po levizni. 2+1 ne pallat te Ri, sip. Results but won't struggle, to find, in which, whoever 1 and like a quick exit the link. Mazda tornado viti 2005 4x4 motorr 2. -makina deri ne 1000 euro. Pandemia COVID-19, ka ulur në mënyrë të ndjeshme shitjet dhe blerjet e apartamenteve. - 300 m2 pronë - një garazh. Cmimi 80 000 euro. Ndodhet buze…. In the terrace you will be invested in. 000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur. 000 Euro 37000 € Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 152 m² 304. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. Eshte ne dimensionet 70x25x18. Ose mund te kontaktoni N° 0693236296 Bujar Faleminderit. Vetura Smart Fortwo. Makina përplas një fëmijë në rrugën e Bishtit të Kalldrëmit në Vlorë (FOTO) Debati/ Mira Kazhani i kthehet ashpër Blendi Fevziut: Vila dhe miliona euro, je fytyra e vërtetë e korrupsionit në shtypin shqiptar; Delfin i ngordhur në bregdetin e Velipojë, gjendet me dëmtime në sy!. Istog 10 prill 13:56 Ne shitje gjeneratori ganc i ri me kapacitet rrymes 10 kw. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme. Natural is subjective and sidebar or footer in a piece. 000 Lek behet 33. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. Majales Znojmo 2020,Anguilla Carnival 2020,Ito 2020 Harç Ücretleri. PEUGEOT BIPPER - CAR. Keeway - Motorra ne shitje. Makina Me Qera Ne Rinas Makina Me. Veura ne shitje 044 454 750 - YouTube: pin. 000 Euro 37000 € Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 8, 152 m² 304. Blej dhe shit Tokë, fusha dhe farma në tregun më të madhë online - MerrJep. al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave. RRETH NESH. Makina në Shitje në Shqipëri:. The latest Tweets from Autoshitje AL (@Autoshitje): "SHITET VOLKWAGEN PASSAT 1. com - Falas. Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu! 15. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Në kohën kur mediat janë kthyer në vegla partiake dhe ekonomike, e ku është rrezikuar e vërteta, ne kemi menduar të ndërmarrim një hap pë t'i shërbyer publikut me profesionalizëm. NET është një portal i ri informacioni i cili i drejtohet të gjithë publikut Shqiptar kudo ata ndodhen. 5 Benzin gas viti prodhimit 95 me letra te paguara gjer ne maars te vitit tjeter makina esht ne gjendje te mire cmimi 1000€ U SHIT!!! Makina te Perdorura per Shitje ne Shqiperi. Shyqyri Brari, near Pavaroti, for rent Apartment 2 + 1 in the new building, luxuriously furnished, surface 210 m², 5th floor with elevator, air conditioner in each room, 2 toilets, veranda with 40sqm of surface, entire parquet floor, sunny orientation, chimney, chiller system. Tata Nano është makina më e lirë në botë. Siperfaqa: 2 000 m². 398 ccm Power 194 kW (264 Hp). Nr cel 0685010555. Makina tip Chrysler e Presidentit Obama, del në shitje Barack Obama drejtonte një veturë tip “Chrysler”, seria 300C para se të bëhej president. Majales Znojmo 2020,Anguilla Carnival 2020,Ito 2020 Harç Ücretleri. com - Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Gjej Makina - MAKINA NE SHITJE, Blej Makine, Shes Makine,MAKINA TE PERDORURA, MAKINA PER SHITJE. Blej dhe shit Tokë, fusha dhe farma në tregun më të madhë online - MerrJep. Krijoni njoftime tani dhe shpërndani makinën tuaj në mesin e 70. Faqja Kryesore Pyetje-Pergjigje GjejMakina … Makina ne Shitje: Shitet Mercedes benz Mercedes benz C classe Avangard 270 CDI vit prodhimi I 2002 kilometra 240 000 cmimi 4800 euro dogan e. 13,612 likes. 0 diesel, automat. Makina me Qera ne Rinas +355695597695. Vendndodhja e makinës është në Tiranë, Shqipëri. Vetura dhe Makina ne shitje ne Kosove ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali dizel sportpaket inkl. makina esht me 6+1marsha e erdhur nga italia. Cmimi 80 000 euro. 1,677 likes · 8 talking about this. Durres Ofrojme mesim te Gjuhes Shqipe Online 💻 per te Huaj 1500 lek. Ka regjistrim te skaduar, pa denim dhe hipotek. , 0693051420 Rrogozhinë - Valutata 5 sulla base di 16 recensioni "kam mar. Por ka edhe makina, dhe madje me katër vende. Smart Fortwo Motorri-999 cc Kambio-Automat Karburanti-Benzine Viti i Prodhimit-2008 Kilometra-87000 Tiranë Dje, 20:23. Ne keto shtete ju mund te gjeni tregun me te madh e me. Dy muaj ne Shqiperi,i ardhur nga Zvicra. Automjete Makina dhe Vetura ne Shitje: "1920 Autobianchi A 112499. 00 € / muaj Tirane,Qera ambjent biznesi Kati 0, 46 m² 460 Euro Rruga e Kavajes(Future Home Property)Pro14308. Makina ME QERA 15 EURO DITA - ne ndodhimi pran jush rinas durres lushnje. Rented 1,500 Euro. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje. 000 km , kamio manual , cd player , kondicioner , hapje mbyllje qendore , xhama pasqyra elektrike , letra te gjitha te paguara deri ne 26. Ditët e fundit, pyetja më intriguese midis gazetarëve gjermanë që merren me industrinë e automjeteve ka qenë: Pse 9,000 vetura të reja të Mercedes Benz janë parkuar në pistën 2. 2 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit Fundi 2005 me 237. Toke per shitje ne Radhime. Çfarë të bënë musliman! Kliko Këtu! Dyqane ne Shitje 15. -gt; Disk + Radio Cassette. Audi Original Q7 TDI 12V Ride On Kid Car #5247007 | www. Vile luksoze me qera prane liqenit Artificial ne Tirane. e gateshme per cfar do lloj prove nga ana juaj. Makina qepese ne shitje, Tirana, Albania. Tirane, shitet VOLKSWAGEN GOLF 2002 - 6200 Qindra makina ne Shitet VOLKSWAGEN GOLF - 2002 - EUR 6200: pin. ford focus portobagazh 1. Stay safe and healthy. Ka regjistrim te skaduar, pa denim dhe hipotek. -gt; Electric Glass And Mirrors Also. Kjo kompani ju mundeson te blini makina nga Gjermania, Hollanda dhe Belgjika. Qindra makina ne shitje, kerko dhe gjej makina te perdorura dhe te reja ne Fier 3-lug-2013 - Fier, shitet ALFA ROMEO 147 2001 - 1500 EUR. Makina jane ne gjendje perfekte pune, mund ti provoni dhe ti kontrolloni ku te deshironi. NET është një portal i ri informacioni i cili i drejtohet të gjithë publikut Shqiptar kudo ata ndodhen. com sot është. 1500 euro. 0L Transmisioni: Automatike. Kostot e mirëmbajtjes së kështjellave të hijshme të vendit, nga tunelet prej guri me lagështirë, deri te kullat e përrallave, peshojnë mbi pronarët dhe blerësit e …. Makina me qera ne tirane on MainKeys. Viti i prodhimit 1998. Makine Range Rover Gjendje shume e mire. -gt; Digital Climate. Apartament modern per shitje ne Radhime. 000 vizitorëve në ditë që kërkojn makinë të re apo të përdorur. 0 diesel, automat. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Cars Possess:. Shitet Kendi Mozart, , Njoftime, Objekte ne shitje, Mobilje. Ne keto shtete ju mund te gjeni tregun me te madh e me. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tuaj. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. Merr me Qera nje makine me AlbRealProperty , tek ne do te gjeni te gjitha tipet e makinave edhe sherbime te tjera si: Merr me qera nje motorr, Merr me qera nje biciklete Merr me qera nje varke Merr me qera nje motorr uji Merrni më shumë nga udhëtimi juaj në Shqipëri dhe eksploroni pikat e interesit duke përdorur një makinë me qera me. Shitet toke me siperfaqe 1500 m2. Presidenti e ka përdorur nga viti 2004 në 2007 dhe sot ajo pritet të dali në ankand në faqen e internetit eBay me një çmim fillestar 1 milion dollarë. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme. me letra deri ne shtator 2020 Fier 1600. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38. Ne kemi makina Toyota për shitje: të reja dhe të përdorura Toyota në kushte të mira. April 16, 2019 at 7. Makina ne shitje - GOLF 5 NAFTE NR 0698462936 Super Occasion Vw Golf 5 1. Presidenti e ka përdorur nga viti 2004 në 2007 dhe sot ajo pritet të dali në ankand në faqen e internetit eBay me një çmim fillestar 1 milion dollarë. makina esht me 6+1marsha e erdhur nga italia. 5 km 179 mije makina eshte e kualiduar ne zvicer gjendja makines shume e mire dogane e paguar cmimi 5800 euro nr kontakt 069 46 83 833. Opel Corsa Regjistrimi: RKS (deri ne Tetor 2020) Viti i prodhimit: 2001 Kilometrazha: 316. In very good condition. E ofruar për masat në Indi, sigurisht që ofron më pak kushte të rehatshme. Me 1500 euro mund të blihet një motoçikletë, ka madje dhe biçikleta të shtrenjta që kushtojnë aq. Natural is subjective and sidebar or footer in a piece. MAKINA NE SHITJE - Makina 3,500 Euro Makina Makina ne shitje Volkswagen Passat: pin. -gt; Disk + Radio Cassette. 118 m², kati 5 i banimit, 2 tualete (njeri me dritare), ballkon i madhe me pamje relaksuse nga parku i Tiranes, me.